Sekretariat dla słuchaczy
Napisane przez admin on 08-02-2019 09:50 | 16 czytań
Sekretariat dla słuchaczy
UWAGA !

W dniu 09.02.2019 r. (sobota) czynny będzie sekretariat dla słuchaczy szkół dla dorosłych w godz. od 10:00 do 12:00.
Matura 2019
Napisane przez admin on 04-02-2019 14:28 | 18 czytań
Matura 2019
UWAGA !

Przypominamy, że 7.02.2019r. mija termin złożenia ostatecznej deklaracji maturalnej.
Zajęcia w Instytucie Archeologii UMK
Napisane przez admin on 04-02-2019 08:27 | 81 czytań
Zajęcia w Instytucie Archeologii UMKautor: Ryszard Imiela

Trzy ostatnie spotkania koła historycznego klas młodszych naszej szkoły dotyczyły zagadnień związanych z problemem zooarcheologii, archeologii Pomorza Nadwiślańskiego i archeologii podwodnej.
Zooarcheologia to dział nauki zajmujący się badaniami mikro- i makroszczątków zwierzęcych z osiedli prahistorycznych, średniowiecznych i nowożytnych; relacjami pomiędzy człowiekiem a światem zwierząt; zmianami zachodzącymi w środowisku przyrodniczym na skutek aktywności gospodarczej człowieka jak też znaczeniem zwierząt w gospodarce surowcowo-żywnościowej oraz w magii i obrzędach religijnych.
III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”
Napisane przez admin on 31-01-2019 08:18 | 22 czytań
Plan zajęć dla LOD i SP
Napisane przez admin on 30-01-2019 14:11 | 24 czytań
Plan zajęć dla LOD i SP
UWAGA!

Plan zajęć dla Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i Szkoły Policealnej w roku szkolnym 2018/2019 - II sem., IV sem., VI sem.

Plan zajęć - dla LOD - semestr 4

Plan zajęć - dla LOD - semestr 6

Plan zajęć - dla technikum usług kosmetycznych - semestr 2
Napisane przez admin on 24-01-2019 10:01 | 28 czytań
UWAGA !

Od 28.01.2019 r. (poniedziałek) obowiązywać będzie nowy plan lekcji, który zamieszczony jest już na stronie szkoły...>>>
List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców
Napisane przez admin on 16-01-2019 09:23 | 37 czytań
List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców
Życzenia....
Napisane przez admin on 22-12-2018 11:07 | 56 czytań
Olimpiada u nas!
Napisane przez admin on 21-12-2018 09:03 | 90 czytań
Olimpiada u nas!W dniu 15 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. W etapie tym wzięło udział 8 szkół z terenu powiatu toruńskiego. Obowiązywały dwie kategorie wiekowe. Kategoria I (uczniowie siódmych i ósmych klas szkoły podstawowej oraz uczniowie trzeciej klasy gimnazjum), kategoria II (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych). Uczniowie mieli przedstawić prezentację z wydarzenia sportowego oraz rozwiązać test z zakresu zdrowego żywienia, pierwszej pomocy i działalności PCK. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Julia Krężel z klasy III SP, Dawid Grabowski z klasy II SP i Antonina Mieloch z klasy II TŻ, która zajęła III miejsce
w kategorii II.

Naszej zwyciężczyni gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
My też pomagamy
Napisane przez admin on 21-12-2018 08:57 | 75 czytań
My też pomagamyautor: Lucyna Słowińska

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Szlachetnej Paczce. Naszą podopieczną była Pani Bogumiła, która jest chorowitą kobietą. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli udało nam się zrobić pięć paczek, w których zawarte było wszystko, a nawet i więcej, o co prosiła nasza podopieczna.
W imieniu Pani Bogumiły oraz organizatorów bardzo dziękuję za pomoc i liczę na to, że w przyszłym roku będzie tak samo, a nawet i lepiej.
Pan Mikołaj i Pan Karp
Napisane przez admin on 19-12-2018 16:03 | 286 czytań
Pan Mikołaj i Pan Karpautor: Krystyna Soliwodzka

Świąteczny zawrót głowy w naszej szkole, a wszystko przez Pana Mikołaja i Pana Karpia