Zakończenie roku absolwentów rocznik 2013
Napisane przez admin on 16-05-2016 11:32 | 480 czytań
Zakończenie roku absolwentów rocznik 2013Na ręce pani dyrektor Katarzyny Komakowskiej przekazane zostało tablo, przygotowane przez uczniów na pamiątkę dla szkoły. Wysłuchaliśmy też przemówień i życzeń zaproszonych gości. Każda z klas trzecich pożegnała się ze swoim wychowawcą oraz nauczycielami przygotowując filmy, prezentacje i występy.
Jako uczennica jednej z klas trzecich, muszę przyznać, że zakończenie roku szkolnego było dla mnie wyjątkowym przeżyciem. W tym ważnym i uroczystym momencie maturzyści uświadomili sobie, że pewna droga w ich życiu dobiegła końca. Teraz czekają na nas nowe wyzwania, nowe drogi, nowe cele. Wyruszamy w podróż, która ma nas nauczyć życia. Liceum z pewnością zawsze będzie w nas wzbudzać pozytywne uczucia i wspomnienia. To okres, który miał duży wpływ na kształtowanie naszych wnętrz. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony nam czas, uwagę i chęci przekazania nam jak największej wiedzy. Mamy nadzieję, że każdy członek szkolnej społeczności będzie nas wspominać z uśmiechem na twarzy.

zobacz zdjęcia - Zakończenie roku absolwentów rocznik 2013…>>>