Pożegnanie absolwentów Szkoły Policealnej dla Dorosłych
Napisane przez admin on 08-06-2016 11:10 | 695 czytań
Pożegnanie absolwentów Szkoły Policealnej dla DorosłychŚwiadectwa odebrało 19 osób. Najlepszą absolwentką została pani Natalia Skowron uzyskując średnią 5,00. Bardzo dobre wyniki w nauce osiągnęły również panie: Magdalena Bonowicz, Monika Jesionowska, Marta Maćkiewicz, Jolanta Serocka oraz Patrycja Wiśniewska. Za całe dwa lata nauki grupa uzyskała imponującą średnią ocen 4,5. Jest to ogromny sukces biorąc pod uwagę fakt, że wielu słuchaczy pracuje zawodowo. Równie dobre wyniki w nauce osiągnęli słuchacze kształcący się w zawodzie technik rachunkowości. Najlepszą średnią w drugim semestrze uzyskała pani Dorota Kucharska5,20. Na drugim miejscu znaleźli się pani Juta Gołębiewska, pani Beata Jurkiewicz, pani Sandra Pilecka oraz pan Tomasz Sobieralski.
O tym jak dobrze radzą sobie nasi słuchacze świadczy również fakt, że wielu z nich znalazło pracę już w trakcie nauki w szkole. Dyrekcję szkoły oraz wszystkich nauczycieli bardzo cieszy fakt, że nasi słuchacze dobrze radzą sobie na lokalnym rynku pracy.
Już wkrótce przed tegorocznymi absolwentami egzamin potwierdzający kwalifikację w zawodzie. Przyszli pracownicy administracji zmierzą się z testem sprawdzającym ich wiedzę teoretyczną oraz z zadaniem praktycznym. Mamy nadzieję, że wyniki egzaminów będą równie imponujące jak uzyskane średnie. Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy „połamania piór”.