Nauczycielki Zespołu Szkół w Chełmży wśród wyróżnionych w Powiecie Toruńskim...
Napisane przez admin on 16-10-2015 12:27 | 419 czytań
Nauczycielki Zespołu Szkół w Chełmży wśród wyróżnionych w Powiecie Toruńskim...W ten sposób doceniono osobiste zaangażowanie obu Pań – my również im dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uhonorowano również nauczycielki, które uzyskały kolejny stopień awansu zawodowego, nauczycieli i pracowników wyróżnionych Nagrodami Dyrektora Szkoły, a na ręce dyrektora złożono życzenia dla wszystkich pracowników Zespołu Szkół w Chełmży.
Uroczystość uświetniły występy naszych artystów, natomiast oko i podniebienie cieszyły wyroby gastronomiczne przygotowane przez uczniów kształcących się w zawodzie kucharz w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Chełmży.

zobacz zdjęcia - Nauczycielki Zespołu Szkół w Chełmży wśród wyróżnionych w Powiecie Toruńskim...>>>

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: