Napisane przez admin on 17-06-2016 13:17 | 501 czytań
Podsumowano osiągnięcia sportowe 2015 r. – Zespół Szkół w Chełmży na II miejscu!Marta Pawełek - zawodniczka KST Włókniarz Chełmża. 12 lipca 2015 r. brązowa medalistka w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Olszynie, Mistrzostwo Województwa
w Biegach Przełajowych.
Sandra Bukowska - reprezentantka pierwszoligowej drużyny KKP Visacom Stomil Olsztyn, powoływana do kadry Polski w roku 2017, II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Coca Cola Cup 2015.
Jesica Walecka – zawodniczka klubu KKP Chełmża, II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Coca Cola Cup 2015.

Ciężka codzienna praca, wytrwałość i dyscyplina otwierają drogę do sukcesu.
Jesteśmy pewni, że tworzona w roku szkolnym 2016/17 klasa sportowa jest gwarancją kolejnych sukcesów naszej szkoły.

zobacz zdjęcia - Podsumowano osiągnięcia sportowe 2015 r. – Zespół Szkół w Chełmży na II miejscu!...>>>