Czas na zasłużony odpoczynek!
Napisane przez admin on 30-06-2016 14:27 | 526 czytań
Czas na zasłużony odpoczynek!Tytuł prymusa Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Chełmży uzyskała uczennica klasy II A - Iwona Kalitowska (średnia 5,3 i wzorowe zachowanie),
a w Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 1 w Chełmży - uczęszczająca do klasy III ZS Daria Dolecka (średnia 5,0 i wzorowe zachowanie). Mistrzyniami sportu zostały Marta Pawełek z II E i Sandra Bukowska z I B liceum ogólnokształcącego. Poza tym trzej uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1 w Chełmży, kształcący się w zawodzie stolarz otrzymali stypendium pracodawcy – Marcus Designe.
Doceniono zaangażowanie członków kabaretu, dostarczających nam przez cały rok szkolny wrażeń artystycznych, kucharzy z III ZK, którzy raczyli nas smakołykami podczas szkolnych imprez i uroczystości, wyróżniających Honorowych Dawców Krwi i kolegę aktywnie służącego w Ochotniczej Straży Pożarnej. Dokonano również podsumowania działań w ramach międzynarodowego programu Erasmus+.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego obfitowała również we wzruszające momenty – żegnaliśmy koleżanki i kolegów z klas III zasadniczej szkoły zawodowej, którzy zakończyli naukę w naszej szkole.

Będzie nam Was brakowało.
Teraz czas na zasłużony wypoczynek!

zobacz zdjęcia - Czas na zasłużony odpoczynek!...>>>