Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole...
Napisane przez admin on 17-10-2016 17:16 | 519 czytań
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole...Tego dnia nagrodzono także wyróżniającą się pracę i postawę nauczycieli i pracowników szkoły. Pan Jerzy Gołembiewski otrzymał Nagrodę Starosty Toruńskiego za szczególne zasługi dla Zespołu Szkół w Chełmży. Nagrodą Dyrektora Szkoły wyróżniono następujących nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi: Pani Anna Borowicz, Pani Irena Szydłowska, Pani Róża Kowalska, Pani Beata Szczechowska-Szarleja, Pan Przemysław Piórkowski, Pani Agnieszka Piórkowska, Pani Katarzyna Szawczak, Pani Monika Danielska, Pani Alicja Krajewska, Pani Justyna Brzezińska-Pawlak, Pani Karolina Kuziemkowska, Pani Agnieszka Jabłońska, Pani Joanna Kozieł, Pani Lucyna Joachimiak, Pani Karolina Marko, Pani Beata Adamczyk, Pani Monika Gawrońska, Pan Krzysztof Kerrner, Pani Dorota Bukowska, Pani Halina Ciach. Medalami za długoletnią służbę uhonorowani zostali: Pani Róża Kowalska, Pani Beata Szczechowska-Szarleja, Pani Agnieszka Piórkowska, Pan Przemysław Piórkowski, Pani Agnieszka Jabłońska. Również nauczyciele obchodzący jubileusz pracy odebrali gratulacje: Pani Zofia Wojtalik, Pan Ryszard Imiela, Pan Sławomir Kłosiński.
Podczas uroczystości po raz pierwszy wręczono statuetkę Mistrza Ortografii – w roku 2016 został nim Mikołaj Poznański, uczeń klasy I SP Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Chełmży.
Po zakończeniu części oficjalnej dawkę humoru zaaplikował szkolny kabaret pod kierunkiem Pani Moniki Danielskiej.

zobacz zdjęcia - Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole...>>>