Konkurs fotograficzny
Napisane przez admin on 17-02-2017 09:34 | 242 czytań
Konkurs fotograficznyZaproszenie kierujemy do uczniów wszystkich szkół ponadgimnazjalnych, mających siedzibę na terenie miasta Torunia lub powiatu toruńskiego oraz studentów Kolegium Jagiellońskiego – Toruńskiej Szkoły Wyższej.
Aby uczestniczyć w Konkursie należy zgłosić od 1 do 5 zdjęć o tematyce ekologicznej - przedmiotem fotografii powinno być zagadnienie ekologiczne, a zwłaszcza pozytywne ujęcie danego problemu lub jego rozwiązanie.
Zdjęcia należy przesłać do 22 marca 2017 roku drogą elektroniczną na adres: ekonkurs@kj.edu.pl łącznie z wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym przesłanym w załączeniu oraz dostępnym na stronie kjt.edu.pl
Finał konkursu odbędzie się 12 kwietnia w siedzibie KJ-TSW.
Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym Regulaminie konkursu dostępnym również na stronie Uczelni.
Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: ekonkurs@kj.edu.pl

Joanna Cewe - sekretarz

Formularz zgłoszeniowy...>>>