Godło Polski
SZKOŁA
KADRA
PRZYJACIELE UCZNIA
Nasza szkoła wczoraj i dziś
KKZ

Polityka bezpieczeństwa ZSP w Chełmży
Oferta szkoły
2019/2020

Ja nie widzę Ciebie,
Ty zobacz mnie

Żyj zdrowo i ciesz się
każdą chwilą

Zawodowcy

Projekt Bezpieczeństwo

FILM PROMOCYJNYSYLWETKI ABSOLWENTÓW SZKOŁY
PROGRAM
NASI PARTNERZYLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zmiany w szkole
Napisane przez admin on 10-03-2017 09:55 | 314 czytań
Zmiany w szkoleW styczniu bieżącego roku pracownia do nauki zawodu sprzedawca została wyposażona w 6 profesjonalnych stanowisk komputerowych z dostępem do przewodowego
i bezprzewodowego Internetu. Oprócz standardowego oprogramowania komputery mają zainstalowany pakiet programów Insert GT do nauki w zawodzie. Jest to nowoczesny zestaw programów związanych ze sprzedażą i magazynowaniem towarów stworzony dla firm, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego czy rzemieślniczego. Dzięki laserowej drukarce sieciowej uczniowie mogą drukować wszystkie wygenerowane przez siebie dokumenty.
Sala matematyczna wzbogaciła się natomiast o tablicę interaktywną z laptopem, rzutnikiem multimedialnym oraz stosownym oprogramowaniem, które umożliwia prowadzenie lekcji w bardziej dynamiczny i atrakcyjny dla ucznia sposób. Narzędzie to wzbogaca niewątpliwie warsztat pracy nauczyciela. Uczniowie mogą teraz w ciekawy sposób poznawać zasady geometrii oraz samodzielnie wykonywać konstrukcje geometryczne. Tablica jest wspaniałym narzędziem dla nauczycieli wszystkich przedmiotów.


zobacz zdjęcia - Zmiany w szkole..>>>