I radość, i łzy…
Napisane przez admin on 02-05-2017 21:27 | 572 czytań
I radość, i łzy…Ważnym momentem było przekazanie pocztu sztandarowego.

Dotychczas honor noszenia sztandaru i reprezentowania szkoły mieli wyróżniający się uczniowie:
• sztandarowi: Jakub Miś z kl. III A i Bartosz Kozieł z kl. III A,
• przyboczne: Julia Szymeczko z kl. III A, Kinga Modrzejewska z kl. III E, Iwona Kalitowska z kl. III A i Paulina Kępińska z kl. II A.

Od tej chwili zaszczyt ten przypadł młodszym koleżankom i kolegom:
• sztandarowi: Michał Grążawski z kl. I SP, Paweł Więcławski z kl. I SP,
• przyboczne: Justyna Kalitowska z kl. I SP, Natalia Dormowicz z kl. I SP, Natalia Dybowska z kl. I SP, Paulina Kępińska z kl. II A.

Rozdanie wyróżnień i świadectw to chwila, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością, bo przecież był to moment wieńczący ciężką pracę.
Najlepszą absolwentką została Iwona Kalitowska z kl. III A, która otrzymała nagrodę Burmistrza Miasta Chełmży.

Wśród wyróżnionych znaleźli się
trzecioklasiści, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem: Bartosz Kozieł, Jagoda Dobrzyńska, Jakub Miś, Julia Szymeczko, Kinga Marchlewska,
uczniowie szczególnie zaangażowani w działalność społeczną i kulturalną: Adrian Lewandowski, Mateusz Kręciszewski, Jakub Kruk, Dawid Juchtowski, Juliusz Sawicki, Mateusz Siemieniecki, Filip Grupa, Kinga Modrzejewska, Aleksandra Drążkowska, Wiktoria Walichniewicz, Dominika Kucharczyk, Karolina Salamon, Marta Pawełek,
oraz sportowcy: Wiktoria Walichniewicz, Julia Szymeczko, Maciej Sarnowski, Rozalia Krężel, Marta Pawełek, Kinga Marchlewska, Kamil Żywicki, Filip Grupa.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podziękowaniom i pożegnaniom towarzyszyły uśmiechy zadowolenia z osiągniętego sukcesu, jakim jest ukończenie kolejnego etapu edukacji oraz łzy spowodowane koniecznością rozstania.

Nie mówimy Wam „Żegnajcie”, ale „Do widzenia” – zawsze z radością będziecie witani
w progach swojego liceum.

zobacz zdjęcia - I radość, i łzy..>>>