Ekologiczne lody
Napisane przez admin on 29-05-2017 10:32 | 369 czytań
Ekologiczne lodyDzięki pomysłowi holenderskiej firmy posiadają uniwersalną maszynę, która wytwarza lody bezpośrednio z surowego mleka bez konserwantów i emulgatorów. Przebierać można we wszystkich popularnych smakach. Maliny, truskawki, wiśnie czy czereśnie – to tylko niektóre smaki lodów z rolniczej zagrody, które oparte są o zbiory z drzew i krzaków. Dla pragnących dodatkowego orzeźwienia wyborem oczywistym będą sorbety. Znajdziemy także te smaki, których zwykłe sklepy nie mają w swojej ofercie. Lody piernikowe czy piwne. Nasi uczniowie pod czujnym okiem właścicielki firmy zostali wprowadzeni w tajniki produkcji tych słodkich deserów, a uwieńczeniem spotkania była oczywiście degustacja wyprodukowanych lodów.