Powodów do świętowania było wiele…
Napisane przez admin on 16-10-2017 17:48 | 420 czytań
Powodów do świętowania było wiele…Była to okazja do podziękowania przez dyrektora za trud i zaangażowanie wszystkim współpracownikom oraz do nagrodzenia za szczególne osiągnięcia Nagrodą Dyrektora, którą otrzymali następujący nauczyciele i pracownicy szkoły:

1. Krystyna Soliwodzka
2. Katarzyna Szawczak
3. Agnieszka Piórkowska
4. Beata Szczechowska-Szarleja
5. Zofia Wojtalik
6. Przemysław Piórkowski
7. Joanna Kozieł
8. Justyna Brzezińska-Pawlak
9. Beata Adamczyk
10. Monika Gawrońska
11. Karolina Marko
12. Lucyna Joachimiak
13. Agnieszka Jabłońska
14. Karolina Kuziemkowska
15. Alicja Krajewska
16. Monika Ciach
17. Halina Ciach
18. Krzysztof Kerner.

Ponadto dyrektor Katarzyna Komakowska i pani Anna Borowicz, pedagog szkolny w piątek odebrały Nagrody Starosty Toruńskiego, a pani Anna Borowicz została odznaczona Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę.
W czasie uroczystości podsumowano unijny projekt „Powiatowa Akademia Profesjonalistów” – uczestnicy staży i praktyk organizowanych w ramach tego przedsięwzięcia zdobyli dodatkowe praktyczne umiejętności i kwalifikacje u pracodawców, ale też podreperowali swoje budżety. Młodzi uczestnicy podzielili się swoimi wrażeniami i odebrali certyfikaty.
Obchody przypieczętowano oficjalnym otwarciem nowej pracowni gastronomiczno-hotelarskiej, a po przecięciu symbolicznej wstęgi spotkanie zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów szkoły kształcących się w zawodzie kucharz.

To były piękne wzruszające chwile.

Zobacz zdjęcia - Powodów do świętowania było wiele…>>>