Carving
Napisane przez admin on 08-11-2017 08:06 | 271 czytań
CarvingW ostatnich dniach października adeptami sztuki carvingowej stały się dzieci z grupy Muchomorki Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chełmży, które w jej tajniki wprowadziłam w ramach warsztatów kulinarnych. Podczas zajęć maluchy wykazały się dużym zaangażowaniem, a szybkie efekty pracy dały ogromną satysfakcję i na niezwykle długo skupiły dziecięcą uwagę. Spotkanie w naturalny sposób stało się okazją do rozmowy na temat prawidłowych nawyków żywieniowych, które dzieci miały okazję utrwalić. To moje kolejne doświadczenie zawodowe, do którego będę powracała w pamięci z dużą radością. Radością spotęgowaną tym, że dzieci nie mogły doczekać się skosztowania zdrowych i pięknie ozdobionych owoców i warzyw podczas II śniadania, co mnie – mamę przedszkolaka – tak bardzo ucieszyło.

Zobacz zdjęcia z Carving'u...>>>