Coraz bliżej święta...
Napisane przez admin on 09-12-2015 13:55 | 321 czytań
Coraz bliżej święta...Miejmy nadzieję, że świąteczne ozdoby umilą całej społeczności szkolnej dni, które pozostały do świąt i zachwycą naszych małych gości ze szkół podstawowych. Będą oni uczestniczyć 15 grudnia w przedstawieniu „Między niebem a piekłem” przygotowanym specjalnie dla nich przez klasę 3 am pod kierunkiem pani Moniki Danielskiej. Uczniowie klasy artystycznej zaangażowali się w realizację tego projektu, organizując zbiórkę pieniędzy na dekoracje do przedstawienia i niespodzianki dla naszych małych gości. W tym celu przygotowali w szkole „ciasteczkowy i gofrowy czwartek” . Zainteresowanie „słodkościami” przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Morał z tego płynie taki, że „dla chcącego nic trudnego”. W tym świątecznym czasie życzymy całej społeczności szkolnej energii do działania, ciekawych pomysłów i wspaniałej zabawy w trakcie ich realizacji.

zobacz zdjęcia - Coraz bliżej święta...>>>