Mecz piłki siatkowej
Napisane przez admin on 26-03-2018 11:54 | 322 czytań
Mecz piłki siatkowejDziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam uświetnić imprezę poprzez pomoc w przygotowaniu wspaniałych niespodzianek. Były one powodem zarówno radości, jak i wielu wzruszeń. Nie będzie przesadą, gdy powiemy, że dziękujemy całemu światu.
Jesteśmy dumni, gdy słyszymy tyle, wyłącznie miłych opinii na temat wydarzenia, podkreślających przede wszystkim wspaniałą atmosferę panującą podczas jego trwania. Duża zasługa w tym jego głównych aktorów – Gepardów-Dzikich Kotów, które zaprezentowały bardzo wysoki poziom gry sportowej. Brawo!
Zmotywowani do dalszej pracy uważamy, że impreza na stałe wpisze się w kalendarz roku szkolnego i już dziś mamy kilka pomysłów na uatrakcyjnienie rozgrywki w 2019 roku.

Pozdrawiamy!
Beata Szczechowska-Szarleja i sierż. szt. Michał Biegański