A jednak młodzież czyta książki! Konkurs „Gwiazdorskie lektury”
Napisane przez admin on 12-04-2016 14:56 | 505 czytań
A jednak młodzież  czyta  książki!  Konkurs „Gwiazdorskie lektury”Pytania konkursowe, zebrane w czterech testach, obejmowały zadania zamknięte,
za które można było zdobyć łącznie 260 punktów. Konkurs przebiegał na wysokim poziomie, a pytania dotyczące znajomości lektur były bardzo szczegółowe. Klaudia, Marta i Weronika otrzymały dyplomy – wyróżnienia za udział w konkursie, a pani Hanna Zdziarska podziękowanie za przygotowanie uczennic. Najlepsi okazali się uczniowie z IV LO w Toruniu (miejsca - I i III) oraz z LO w Wąbrzeźnie (II miejsce).
Przygotowując się do konkursu, dziewczyny powtórzyły najważniejsze lektury do matury z języka polskiego, które są oznaczone gwiazdką w podstawie programowej dla gimnazjum i liceum, a zatem do egzaminu są już dobrze przygotowane.
Klaudii, Marcie i Weronice serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w życiu, a przede wszystkim powodzenia na maturze.

zobacz zdjęcia - A jednak młodzież czyta książki! Konkurs „Gwiazdorskie lektury”…>>>